epersson adres

Zielona Góra, ul. Staszica 15

epersson telefon

Tel. +48 684 517 585

O firmie

Firma Persson od 1993 roku zaopatruje w meble biurowe mieszkańców Zielonej Góry i okolic – posiadamy tutaj swój sklep stacjonarny. Jeśli na przestrzeni ostatnich 20  lat ktoś urządzał biuro, z pewnością oglądał również meble zaprojektowane przez Persson!

Dzięki uruchomionej sprzedaży internetowej, funkcjonalne meble biurowe mogą zamawiać klienci z całego kraju! W naszym sklepie internetowym urządzisz biuro przez internet!

 

Jak wygląda współpraca z firmą Persson?

Punktem wyjścia i metą w naszej pracy jest zawsze satysfakcja klienta. Aby jak najlepiej spełnić jego oczekiwania i dostarczyć mu dokładnie to, czego potrzebuje, już na etapie ofertowania dokładamy wszelkich starań, by nasza propozycja była strzałem w dziesiątkę!

Pierwszy etap to kontakt klienta, który poszukuje mebli do biura. W trakcie rozmowy z klientem zadajemy kluczowe pytania – w oparciu o odpowiedzi na te pytania przygotujemy propozycję umeblowania wraz kosztorysem i wstępnym czasem realizacji.

 

Oszczędność czasu

Jeżeli zlecenie jest rozbudowane, zanim przedstawimy propozycje, pracownik firmy Persson odwiedza przestrzeń która ma być wyposażona, aby pobrać dokładne pomiary, sprawdzić możliwości aranżacyjne. Dzięki temu my jako wykonawca mamy pewność, że pomiary wykonane są prawidłowo, a Państwo nie musicie angażować swoich pracowników czy swojego cennego czasu.

Po przyjęciu i wykonaniu zlecenia, ekipa montażystów Persson dowozi meble i na życzenie klienta może je również na miejscu zmontować i ustawić zgodnie z zaaranżowanym projektem.

 

Gwarancja oryginalności

Zamówienie kilku biurek, szafek i krzeseł biurowych nie jest rzeczą trudną, jednak nadanie przestrzeni biurowej wyjątkowego charakteru, który będzie dobrze odzwierciedlał istotę i misję firmy – to zadanie dla prawdziwych profesjonalistów.

Jeśli chcą mieć Państwo w swojej firmie: piękne, nowoczesne, profesjonalne meble biurowe, które będą nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne, a do tego atrakcyjne cenowo – zapraszamy do współpracy!

 

Transport, montaż i ustawienie mebli są bezpłatne!